Wise Turk Danışmanlık Hizmetleri

WiseTurk Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri 2006 yılından beri dünyanın dış ticaretine yön vermeye, yerel firmalara uluslararası pazarların kapılarını açan dünyanın önde gelen hizmet sağlayıcılarından biridir. Bulgaristan merkezi, çok uluslu ve merkezli WiseTurk, çalışmalarında mükemmelliyet ve maksimumum müşteri memnuniyeti hedefler. 30 farklı ülkede 130’dan fazla ülke temsilcisiyle WiseTurk, uluslararası iş geliştirmeyle ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm sorunlar, yerel çözümler sunar. 

Dış Ticaret Danışmanlık Hizmetlerimizin dışında, WiseTurk; 30 farklı ülkede firmanıza özel eğitim organizasyonları, devlet teşvik eğitimleri, uygulamaları, dijital pazarlama danışmanlık hizmetleri, kobi, yönetim danışmanlık hizmetleri ve uluslararası proje ve iş geliştirme süreçlerinizde doğrudan destek olur.

Türk Dil Kurumu’nun sözlüğünde basitçe “bir devletin yabancı devletlerle yaptığı alışveriş, ithalat ve ihracatın tamamı” olarak tanımlanan dış ticaret; bu alışveriş, ithalat ve ihracatın tamamını gerçekleştiren firmalar için oldukça geniş kapsamlı ve karmaşık bir süreçtir. Örneğin ihracat yapacak bir firma için ürünlerini satmak istediği pazarı araştırmak, yurt dışında markalarını tescil ettirmek, tanıtım faaliyetlerini düzenlemek, fuarlarda yer almak gibi firmanın uzmanlık alanının çok dışında olan ve titizlikle ilgilenilmesi gereken pek çok konu vardır. Üstelik bu işlemlerin pek çoğunda ihracatçı firma belirli oranlarda devlet teşviklerinden de faydalanabilir ve bunun için bu süreçlerin birer proje gibi detaylandırılarak çalışılması gerekir, işte bu noktada dış ticaret danışmanlık firmaları devreye girer.

Son dönemlerde önemi hızla artmakta olan mesleklerden biri de dış ticaret danışmanlığı olarak bilinmektedir. Bu danışmanlık sistemi ile birlikte ticari işlevlerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanır. Ayrıca dış ticarette ki danışmanları ihracatla ilgili hizmetlerinin çözüme kavuşturulması aşamasında da önemli rollere sahip olabilirler.

Firmalara Özel Hizmetlerimizden Bazıları

  • Uluslararası Ticaret Danışmanlığı
  • Tedarik Acenteliği
  • Ticari Temsilcilik
  • Sözleşme Danışmanlığı
  • Pazar Araştırması ve Analiz Hizmetleri
  • Ticari Gezi Programları
  • Diğer Hizmet Çözümlerimiz
Videoyu oynat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WiseTurk Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri, her zaman sizden gelecek tüm soruların çözümü için yanınızda.

WiseTurk Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri 2006 yılından beri konusunda uzman ve sektörde deneyimli dünyanın 30 bölgesinden 130 farklı dış ticaret uzmanı yerel firmalara global çözümler sunar.

Hasan MUTLU
WiseTurk Consulting BG

WiseTurk Danışmanlık ağının kuruluşunda uluslararası uzmanlar yer almış, global bir bilgi ağı geliştirilmiştir. Firmanızın ihtiyaç duyduğu çözümleri en doğru yerde bulacaksınız.

Alexander CEPESI
WiseTurk Consulting RO

WiseTurk Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri 'ne ulaşın.