WiseTurk Global Danışmanlık İnsan Kaynakları

WiseTurk Global Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Hizmetleri bünyesinde çalışan tüm ekibinin kariyer ve eğitimine destek olur. 30 farklı ülkede danışman ekibimiz aynı zamanda firmaların ihtiyaç duydukları iş gücünün temininde de destek hizmetleri sunar. Özgeçmişiniz hr@wiseturk.com veya ik@wiseturk.com mail adresleriyle paylaşabilirsiniz.

Almanya, Avusturya, Baltık, Benelüks, Çek Cumhuriyeti / Slovakya, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Norveç, Polonya, Portekiz, Birleşik Krallık, Romanya, Rusya, Sırbistan, İsveç, Ukrayna, Angola, Cezayir, Botsvana, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Gana, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Fas, Mozambik, Nijerya, Umman, Katar, Senegal, Suriye, Güney Afrika ve Tunus, Arjantin, Bolivya, Brezilya, Kanada, Küba, Şili, Kolombiya, Amerika Birleşik Devletleri, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, Peru, Uruguay, Azerbaycan, Çin, Güney Kore, Hindistan, Japonya, Malezya, Singapur, Tayland, Kanada, Meksika, Cezayir, Angola, Botsvana, Kamerun, Fildişi Sahili, Mısır, Gana, Fas, Nijerya, Senegal, Güney Afrika, Tunus, Türkiye Zambiya.

İnşaat, Endüstriyel Ekipman, Makine Sanayi, Otomotiv, Tarım, Hizmet, Üretim sektörlerinin tamamında hizmet vermekteyiz.

Birinin potansiyelini gördüğümüzde ve onları işe aldığımızda, potansiyellerini gerçekten gerçekleştirebilecekleri bir ortam elde etmelerini sağlıyoruz. Stres ve baskı, üretkenliğin ve yaratıcılığın düşmanıdır, onları mümkün olduğunca azaltmayı hedefliyoruz.

Videoyu oynat

Fayda ve Değerler

Müşterilerimizin işlerini işimiz gibi önemsiyoruz. Akademik danışmanlar değil, iş ortakları gibi düşünür ve davranırız. Müşterilerimizin isteklerini paylaşıyor, onların gerçekliğini anlamak için çalışıyoruz ve teşviklerimizi hedefleriyle uyumlu hale getiriyoruz – bu işte birlikte olduğumuzu bilmeleri için.

Kişisel etki, mentorluk ve ekip çalışması, WiseTurk’te kariyer oluşturmanın faydalarından sadece birkaçıdır.

Açık pozisyonlar

İş İlanı Başlığı Lokasyon Departman Tarih
Uluslararası İş Geliştirme Asistanı Sofya, Bulgristan İş Geliştirme Kasım 8, 2019
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WiseTurk Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri, her zaman sizden gelecek tüm soruların çözümü için yanınızda.

WiseTurk Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri 2006 yılından beri konusunda uzman ve sektörde deneyimli dünyanın 30 bölgesinden 130 farklı dış ticaret uzmanı yerel firmalara global çözümler sunar.

Hasan MUTLU
WiseTurk Consulting BG

WiseTurk Danışmanlık ağının kuruluşunda uluslararası uzmanlar yer almış, global bir bilgi ağı geliştirilmiştir. Firmanızın ihtiyaç duyduğu çözümleri en doğru yerde bulacaksınız.

Alexander CEPESI
WiseTurk Consulting RO

WiseTurk Global Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri 'ne ulaşın.