wiseturk Dış Ticaret Danışmanlık Hizmetleri

WiseTurk; dış ticaret, tedarik zinciri yöntemi ve hukuk gibi farklı disiplinlerde bilgi ve tecrübe sahibi uzmanlar tarafından kurulmuştur. Uluslararası şirket ve projelerde yöneticilik yapmış, alanında uzman profesyonellerin bir araya gelerek oluşturdukları yeni nesil bir danışmanlık şirketidir. Ticareti kolaylaştırmak amacıyla çalışmalar yapmaktayız. Böylelikle şirketlerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıcı, ticaretlerini kolaylaştırıcı olanaklar sunmaktayız. Dış Ticaret Danışmanlığı sayesinde bilgi ve tecrübenin getirdiği problem çözme yeteneğini firmanıza kazandırmaya çalışırız.

vizyonumuz

Orta vadede, kurumumuzun ulusal ve uluslararası pazarda, mal ve hizmet kalitesiyle tercih edilen, takım çalışmasını teşvik eden, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip; öncü firmalar arasında yerini almak.

hedefimiz

Üstlenmiş olduğumuz misyon; kararlılıkla hareket edeceğimizi gösterirken, vizyonumuz ise gelecekte şimdiki konumumuzdan daha iyi bir konuma gelmektir.

misyonumuz

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazarlarda zamanında en kaliteli ürünü  tedarik ve satış sonrası destek ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması. Müşterilerimizle güçlü ve sürdürülebilir ortaklık kurulması, onların değişen taleplerine cevap vermek adına ürün kategorilerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi, ürün yelpazesinin çeşitlendirilmesi ve gerekli yatırımların yapılması. Ülke ihracatına ve bölge ekonomisine katkımızı artırmak için yeni pazarlar ve müşterilerin bulunması. Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve müşterilerimizin sağlığına önem vererek çevreye saygılı bir şirket olmayı kurumsal sorumluluklarımızın başında görüp, insan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamının yaratılması ana hedeflerimizdir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

WiseTurk Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri, her zaman sizden gelecek tüm soruların çözümü için yanınızda.

WiseTurk Uluslararası Ticaret ve İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri 2006 yılından beri konusunda uzman ve sektörde deneyimli dünyanın 30 bölgesinden 130 farklı dış ticaret uzmanı yerel firmalara global çözümler sunar.

Hasan MUTLU
WiseTurk Consulting BG

WiseTurk Danışmanlık ağının kuruluşunda uluslararası uzmanlar yer almış, global bir bilgi ağı geliştirilmiştir. Firmanızın ihtiyaç duyduğu çözümleri en doğru yerde bulacaksınız.

Alexander CEPESI
WiseTurk Consulting RO

Sektöründe deneyimli uzman kadromuzla, firmanızın ihtiyaç duyduğu her aşamada yanınızdayız...